• 2018 рік
  • Рік реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Указ Президента України "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 р. №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

/Files/images/2018_/2018.jpg /Files/images/2018_/25151948_927840930704768_1941532474455904102_n.png

До уваги учнів та батьків!

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини ви можете звертатися до заступника директора з навчально-виховної роботи гімназії Міхненко Інни Вікторівни, кабінет № 7,час роботи: з 8:30 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Національна дитяча «гаряча» лінія – 116111є безкоштовною, анонімною та конфіденційною. Консультування дітей та батьків з питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини, проходять по будням з 12:00 до 20:00 години та в суботу з 12:00 до 16:00 години, консультації проводять компетентні дитячі психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.