• Адміністрація
/Files/images/admin2/2H23UCK (1).JPGГолубнича Ірина Олексіївна - директор гімназії. У житті керується гаслом: "Зібратися разом - це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх". Завданням керівника вважає створення необхідних умов для злагодженої роботи усіх учасників навчально-виховного процесу з метою творчого самовираження та самореалізації.
/Files/images/admin2/Гордиенко_В.И.химия_91.JPG
Гордієнко Валентина Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, старший завуч, координатор усієї навчальної роботи у школі.
/Files/images/admin2/Конорева_Н.И.зам.д_9(2)1.JPGКонорева Надія Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи. Працює над організацією роботи кафедри німецької мови. Її стараннями щорічно учні гімназії стають переможцями Всеукраїнських олімпіад з німецької мови та Міжнародного конкурсу "Молодь дебатує".
/Files/images/admin2/IMG_3852.JPGХорошилова Аліна Валентинівна – заступник директора з науково-методичної роботи. Опікується організацією методичної роботи в гімназії, яка сприяє самореалізації як учнів, так і вчителів.
/Files/images/admin2/dad.JPG
Міхненко Інна Вікторівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, стараннями якої навчальна робота у гімназії йде поряд з виховною. Яскраві свята, вагомі досягнення і перемоги у конкурсах різних рівнів свідчать про гідний рівень виховної роботи у гімназії.