/Files/images/bbloteka/289f9451660dba810ccb273503fe.jpg

Дорогі батьки!

Скоро у Ваших дітей почнуться контрольні, екзамени. Ви дуже турбуєтесь, щоб вони здали їх добре.

Але, будьласка пам`ятайте : серед учнів на цьому екзамені буде художник, якому не обовязково досконально розуміти математику. Буде підприємець, для якого не так важлива історія або українська література. Музикант, якому не знадобиться хімія. Спортсмен, котрому фізкультура важливіша за фізику.

Гарно, якщо Ваша дитина отримає хороші оцінки. Але, будьласка, не лишайте їх впевненості у собі та гідності, якщо цього не відбудеться.

Зробіть це - та просто спостерігайте, як вони будуть підкорювати світ.

/Files/images/bbloteka/20888559.png

"Як обговорювати з дитиною прочитану книгу?"

1. Потрібно з'ясувати перед читанням або під час читання важкі слова.

2. Запитайте, чи сподобалася дитині прочитана книга. Чим?

3. Про що нове вона дізналася?

4. Нехай дитина розповість про головного героя, головну подію.

5. Які слова і вирази запам'яталися?

6. Чим корисна ця книга?

7. Запропонуйте дитині намалювати картину до цікавого епізоду, вивчити уривок, якщо це вірш.

ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ “ЯК СПОНУКАТИ ДІТЕЙ ДО ЧИТАННЯ?”

1. Читайте не більше 10 – 15 хвилин.

2. Перед початком читання, провітрюйте кімнату, приберіть зі столу відволюкаючі предмети.

3. Якщо дитина заморилася, зробіть фізкультурну хвилинку.

4. Не бійтесь хвалити дитину.

/Files/images/023.gif