/Files/images/bbloteka/289f9451660dba810ccb273503fe.jpg

Дорогі батьки!

Скоро у Ваших дітей почнуться контрольні, екзамени. Ви дуже турбуєтесь, щоб вони здали їх добре.

Але, будьласка пам`ятайте : серед учнів на цьому екзамені буде художник, якому не обовязково досконально розуміти математику. Буде підприємець, для якого не так важлива історія або українська література. Музикант, якому не знадобиться хімія. Спортсмен, котрому фізкультура важливіша за фізику.

Гарно, якщо Ваша дитина отримає хороші оцінки. Але, будьласка, не лишайте їх впевненості у собі та гідності, якщо цього не відбудеться.

Зробіть це - та просто спостерігайте, як вони будуть підкорювати світ.

/Files/images/bbloteka/20888559.png

“КАК ОБСУЖДАТЬ С РЕБЁНКОМ ПРОЧИТАННОЕ?”

1. Выясните перед чтением или во время чтения трудные слова.

2. Спросите, понравилось ли ребёнку прочитанное. Чем?

3. Что нового узнал?

4. Попросите его рассказать о главном герое, главном событии.

5. Какие слова и выражения запомнились?

6. Чему научила книга?

7. Предложите ребёнку нарисовать картинку к понравившемуся эпизоду, выучите отрывок, если это стихотворение.

ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ “ЯК СПОНУКАТИ ДІТЕЙ ДО ЧИТАННЯ?”

1. Читайте не більше 10 – 15 хвилин.

2. Перед початком читання, провітрюйте кімнату, приберіть зі столу відволюкаючі предмети.

3. Якщо дитина заморилася, зробіть фізкультурну хвилинку.

4. Не бійтесь хвалити дитину.

/Files/images/023.gif