• Новини школи

Німецько-українська зустріч школярів «Захист клімату та довкілля у нашому місті»

2018-07-25

/Files/images/2018_/3.jpg

З 8 по 15 липня 2018 року 4 учнів нюрнберзької гімназії Зігмунда Шукерта відвідали Харків, щоб разом з учнями нашої гімназії обговорити питання наслідків змін клімату для свого міста та міста-побратима.Йшлося про екологію: ставлення до ресурсів, сміття та енергії. Учні з’ясовували, як вони можуть проявити себе у справі захисту навколишнього середовища.

У Будинку Нюрнберга відбувся 4-денний воркшоп з доповідями, дискусіями, опитуваннями.Учні взяли активну участь у роботі міні-проектів.

Учасники проекту відвідали медіагрупу «Накипело», дитяче містечко «Отрадное» у лісопарку, Меморіал Слави та Меморіал жертвам тоталітаризму.

Німецькі школярі жили у сім’ях своїх ровесників.

Такі тематичні молодіжні зустрічі, які проводить Спілка побратимства Харків-Нюрнберг з 2014 року за підтримки МЗС Німеччини, – вже традиція.

Кураторами проекту стали Роланд Пуглер, заступник директора гімназії імені Зігмунда Шукерта та Антьє Ремпе і Андре Вінкельї зі Спілки побратимства. Гостинний прийом та високий рівень організації забезпечив Будинок Нюрнберга.

У листопаді відбудеться візит харківських школярів до Нюрнберга.