Вітаємо переможців олімпіад!

2018-12-01

/Files/images/2018/Psihologiya1.jpg

Вітаємо учнів гімназії, які стали переможцями ІІ (районного) етапу олімпіад з навчальних предметів, та вчителів, які їх підготували:

- з української мови та літератури - ученицю 8-А класу Лаврик Олександру, ІІІ місце (вчитель Лубенченко С.О.);

- з російської мови та літератури - ученицю 11 класу Касьяненко Ладу, ІІІ місце (вчитель Хорошилова А.В.);

- з географії - ученицю 11 класу Шаповалову Ксенію, ІІІ місце (вчитель Костенко Л.В.);

- з фізики - учня 7-Б класу Гунька Данила, ІІІ місце, ученицю 8-А класу Зимич Євгенію, ІІІ місце, ученицю 10 класу Романчук Анастасію, ІІІ місце, учня 11 класу Григорова Михайла, ІІІ місце (вчитель Зимич Н.С.)