• Новини школи

«Круглий стіл» з питань профілактики злочинності серед учнівської молоді в Харківській гімназії № 23

2019-02-06

/Files/images/_2018/_semestr/P2060011.JPG

З метою формування правової культури школярів, у рамках проведення Місячника правової освіти, за ініціативою районного Управління освіти 6 лютого 2019 року на базі Харківської гімназії № 23 проведено «круглий стіл» з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, протидії булінгу та кібербулінгу, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Участь у «круглому столі» взяли завідуючий сектору профілактики правопорушень Служби у справах дітей по Московському району Сидорчук В.М., фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова Бугай Л.В., президент громадської організації «Фонд рятування дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., провідний фахівець з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості населення Ромасько А.В., інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції, шкільний офіцер поліції Синєгібський М.Ю. і 120 учнів 8-11-х класів гімназії.

Під час засідання «круглого столу» гостями були порушені питання профілактики насильства, самовільних уходів дітей з дому, боротьби з тютюнопалінням школярів та вживанню ними алкогольних напоїв і наркотичних речовин, запобігання насильства в родинах, роз’яснено учням механізм постановки на облік у ССД та сектору поліції, протидії булінгу та кібербулінгу. Засідання пройшло традиційно в конструктивній атмосфері, на чисельні запитання учнів запрошені гості дали вичерпні відповіді.

Цей профілактичний виховний захід у 2018/2019 навчальному році став черговим у циклі «круглих столів», які щорічно проводяться на базі закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова на виконання Плану спільних дій Управління освіти, закладів загальної середньої освіти Московського району із сектором ювенальної превенції відділу поліції Московського району, Службою у справах дітей по Московському району, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, наркологічним кабінетом Московського району м. Харкова, шкільними офіцерами поліції на 2019 рік.

/Files/images/_2018/_semestr/P2060018.JPG