Майстер-клас з основ надання першої домедичної допомоги

2019-02-12

/Files/images/_2018/_semestr/P2120056.JPG

12 лютого 2019 року на базі Харківської гімназії № 23 пройшов майстер-клас для учнів 5-х класів з основ надання першої домедичної допомоги за участі волонтерів Харківського обласного товариства Червоного Хреста України Софіко Харчіпава та Максима Жарікова. Після проведення практичної частини майстер-класу для кожного кабінету гімназії волонтерами були передані методичні матеріали «Поради з першої допомоги». Велика подяка Товариству Червоного Хреста України за співпрацю, бо участь у майстер-класах з надання першої домедичної допомоги – це не тільки цікава інформація для дітей та дорослих, а ще й дуже корисна в житті.

/Files/images/_2018/_semestr/P2120066.JPG