ІІІ міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів

2009-11-25

/Files/images/команда .jpg
24 листопада відбувся районний етап ІІІ міського турніру юних винахідників та раціоналізаторів на базі загальноосвітньої школи № 58. У турнірі брала участь команда учнів 9-В (Брезгіна Вікторія, Васильєв Євген, Єрмаков Даніель) та 10 класів (Кузнецов Євген, Вежичанін Родіон). Керівник команди - вчитель фізики Пасько О.А. За кількістю балів команда гімназії посіла ІІІ місце. Васильєв Євген зарекомендував себе як активний, професійний гравець, тому не залишився поза увагою журі. Йому запропонували взяти участь у міському етапі турніру юних винахідників та раціоналізаторів у складі збірної команди Московського району.