Конкурс знавців російської мови

2009-11-27

/Files/images/fp_top_logo.jpg

26 листопада на базі загальноосвітньої школи № 111 відбувся ІІ (районний) етап міського конкурсу знавців російської мови. Харківську гімназію № 23 представляла команда з учнів 5-9 класів. Незважаючи на те, що навчання у школі проводиться українською мовою, майже всі учасники конкурсу посіли призові місця: Товстокора Лоліта (8-Б) - ІІ місце, Ярина Ольга (9-Б) - ІІ місце, Ткаченко Станіслав (7-А) - ІІІ місце, Рибалка Карина (6-А) - ІІІ місце. Учні гімназії вибороли 2 місце у командному заліку. Вітаємо переможців районного конкурсу та вчителів, що їх підготували: Женову Наталю Миколаївну, Хорошилову Аліну Валентинівну.