• Новини школи

Відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в МАН

2009-12-28

/Files/images/3.jpg

28 грудня 2009 року на базі Харківської гімназії № 23 відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в МАН. Захист учнівських науково-дослідницьких робіт проводився у відділеннях "Філології і мистецтвознавства" та "Історико-географічному". Авторитетне журі, у складі якого були вчителі та викладачі вищих навчальних закладів нашого міста, визначило переможців районного етапу та учасників ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту в МАН.

Учні та вчителі Харківської гімназії № 23 представили на конкурс 9 робіт. Вісім з них посіли призові місця. Вітаємо з перемогою:

Бутенко Елліну - 1 місце (німецька мова), 1 місце (українська література);

Довгаля Владислава - 2 місце (німецька мова);

Варлигіну Марію - 1 місце (зарубіжна література);

Савченко Миколу - 2 місце (українська мова);

Підгорну Олену - 1 місце ( географія);

Камишнікову Віру - 1 місце (етнологія);

Чайку Ірину - 2 місце (історія України).

Дякуємо вчителям, що підготували переможців:

Коноревій Н.І., Бачкіс С.В., Онацькій Т.П., Костенко Л.В., Хорошиловій А.В.,Андросовій Н.А., Приходченко Г.А.