/Files/images/2016_/IMG_20161120_222356.jpg/Files/images/2016_/IMG_20161120_222410.jpg

З метою формування правової культури школярів, у рамках проведення Місячника правової освіти, за ініціативою районного Управління освіти 8 лютого 2017 року на базі Харківської гімназії № 23 проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя, профілактики випадків булінгу та кібербулінгу серед підлітків.

Участь у круглому столі взяли начальник сектору ювенальної превенції Московського відділу поліції Шигимага С.О., інспектор сектору ювенальної превенції Московського відділу поліції Кулік А.В., завідуючий сектором профілактики правопорушень Служби у справах дітей по Московському району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Сидорчук В.М., лікар-нарколог Харківського обласного наркологічного диспансеру Шпаченко В.М., директор громадської організації «Фонд рятування дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., інспектори патрульної поліції Кульбачна М.М. та Ведмедеря Є.В., провідний фахівець Харківського міського центру зайнятості Редіна Ю.В. і 100 учнів 8-11-х класів гімназії.

Під час круглого столу гостями були порушені питання профілактики насильства, поширенню випадків булінгу та кібербулінгу серед підлітків, самовільних уходів дітей з дому, боротьби з тютюнопалінням, використанням електронних цигарок школярами та вживанню ними алкогольних напоїв і наркотичних речовин, запобігання насильства в родинах, роз’яснено учням механізм постановки на облік у ССД та сектору поліції. Засідання пройшло традиційно в конструктивній атмосфері, на чисельні запитання учнів запрошені гості дали вичерпні відповіді.

Цей профілактичний виховний захід у 2016/2017 навчальному році став черговим у циклі круглих столів, які щорічно проводяться на базі навчальних закладів Московського району на виконання плану спільних дій Управління освіти, навчальних закладів із сектором поліції, ССД, ЦСССДМ, наркологічним кабінетом Московського району м. Харкова на 2017 рік.

Зустріч з інспектором патрульної поліції

/Files/images/2016_/PB030002.JPG

3 листопада 2016 року в Харківській гімназії № 23 відбулася зустріч учнів 7-х класів з інспектором Управління патрульної поліції у місті Харкові Кульбачною М.М. У рамках зустрічі учням розповіли, що таке «кіберполіція», «булінг» та «кібербулінг», ознайомили з поняттями «правопорушення» та «злочин», визначили права та обов’язки підлітків. Учні мали змогу задати інспектору власні питання, що стосувалися кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Вибори президента гімназії

15 квітня 2016 року в Харківській гімназії № 23 відбулися вибори президента гімназії в рамках формування правової культури учнівської молоді. Заявки для участі у виборчій кампанії надали 9 гімназистів з числа учнів 7-9-х класів. З різницею в один бал перемогу одержала учениця 9-Б класу Аксой Місліна, яка і стала новообраним президентом та головою учнівського самоврядування гімназії. Учень 7-А класу, Нікітенко Олександр, який посів почесне друге місце на виборах, став заступником президента та прем’єр-міністром шкільного парламенту. Організаторами проведення шкільних виборів стали учні 10-го класу на чолі з класним керівником, учителем історії та правознавства Приходченко Г.А.

/Files/images/2016__semestr/P4150013.JPG/Files/images/2016__semestr/P4150094.JPG/Files/images/2016__semestr/P4150147.JPG

Єдиний урок з безпеки дорожнього руху

14 квітня 2016 року в Харківській гімназії № 23 для учнів 5-7-х класів проведено Єдиний урок щодо профілактики безпеки дорожнього руху за участю інспекторів Управління патрульної поліції у м. Харкові Департаменту патрульної поліції. Під час профілактичного заходу інспектори поліції розповіли школярам не тільки про адміністративну відповідальність за протиправну поведінку підлітків, пояснили, що потрібно робити, якщо поліція застосовує затримання до неповнолітніх, а й нагадали про основні правила дорожнього руху та правила безпечної поведінки на дорогах міста. По завершенню зустрічі учня гімназії мали змогу посидіти за кермом справжньої патрульної машини та на згадку про зустріч отримали подарунки від інспекторів поліції – порадники для підлітків «Правила спілкування з поліцією», методичні книжки «Твоя безпека» та книжки для сучасних дітей і їх батьків «1000 та 1 поворот».

/Files/images/2016__semestr/P4140022.JPG/Files/images/2016__semestr/P4140065.JPG

Проведення дебатів кандидатів у президенти гімназії

У Харківській гімназії № 23 тривають заходи з підготовки проведення виборів президента гімназії. 7 квітня 2016 року у школі відбулися дебати між кандидатами на пост президента гімназії та презентація передвиборчих програм. Для участі у виборах учнівським шкільним самоврядуванням зареєстровано 9 офіційних кандидатів з числа учнів 7-9-х класів. На п’ятницю, 15 квітня 2016 року, заплановано проведення виборів президента гімназії, а поки триває проведення агітаційної кампанії від кандидатів та їх команд.

Підготовка до виборів президента гімназії

З 8 лютого 2016 року в рамках Місячника правової освіти в Харківській гімназії № 23 розпочалася активна робота щодо організації та проведення виборів президента гімназії. 7 кандидатів, які будуть балотуватися на пост президента гімназії та голови шкільної молодіжної організації «Юнікс», представили для ознайомлення учням, учителям та батькам свої передвиборчі програми. Наприкінці лютого відбудуться дебати між кандидатами та їх спілкування з виборцями, а у середині березня будуть проведені самі вибори нового президента Харківської гімназії № 23.

/Files/images/2016__semestr/P2190070.JPG/Files/images/2016__semestr/P2190075.JPG/Files/images/2016__semestr/P2190077.JPG

Круглий стіл з питань профілактики злочинності в Харківській гімназії № 23

З метою виховання правової культури школярів, у рамках Місячника правової освіти, за ініціативою районного управління освіти 17 лютого 2016 року на базі Харківської гімназії № 23 проведено круглий стіл з питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Участь у круглому столі взяли начальник сектору Московського відділу поліції м. Харкова Головного управління Національної поліції в Харківській області Ковтуненко І.В., завідувач сектором профілактики правопорушень служби у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Сидорчук В.М., директор Харківської міської громадської організації «Фонд рятування дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., провідний фахівець з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Ромасько А.В. і 200 учнів 6-11-х класів гімназії.

Під час круглого столу гостями були порушені питання профілактики насильства, самовільних уходів дітей з дому, боротьби з тютюнопалінням школярів та вживанню ними алкогольних напоїв і наркотичних речовин, запобігання насильства в родинах, роз’яснено учням механізм постановки на облік у ССД та секторі Московського відділу поліції. Засідання пройшло традиційно в конструктивній атмосфері, на чисельні запитання учнів запрошені гості дали вичерпні відповіді.

Цей профілактичний виховний захід у 2015/2016 навчальному році став черговим у циклі круглих столів, які щорічно проводяться на базі навчальних закладів Московського району на виконання плану спільних дій управління освіти, навчальних закладів із сектором Московського відділу поліції, ССД, ЦСССДМ, наркологічним кабінетом Московського району м. Харкова на 2016 рік.

/Files/images/2016__semestr/P2170028.JPG/Files/images/2016__semestr/P2170042.JPG/Files/images/2016__semestr/P2170052.JPG/Files/images/2016__semestr/P2170072.JPG

Розпочався Місячник правової освіти

З 8 лютого 2016 року в Харківській гімназії № 23 розпочався Місячник правової освіти. У рамках Місячника організовано виставку дитячих плакатів на тему «Діти проти насилля!», виставку науково-правової літератури в шкільній бібліотеці та кабінеті історії та правознавства, зустріч учнів 10-11-х класів з курсантами Київського інституту кримінально-виконавчої служби Державної пенітенціарної служби України та Харківського національного університету внутрішніх справ (09.02.2016), профілактичні бесіди учнів гімназії з інспекторами Московського відділу поліції (м. Харків), майором поліції Симоновим І.Г. та лейтенантом поліції Гончаровим С.О. з питань попередження дитячої злочинності та випадків правопорушень серед учнівської молоді (11-12.02.2016).

Виставка дитячих малюнків і плакатів

З 8 лютого 2016 року в Харківській гімназії № 23 у рамках проведення Місячника правової освіти за ініціативи учнів-членів шкільної молодіжної організації «Юнікс» організовано виставку дитячих малюнків і плакатів на тему «Діти - проти насильства!» серед учнів 5-9-х класів. Роботу учениці 8-Б класу Ємельянової Вікторії надано для участі в районному етапі конкурсу дитячих малюнків.

/Files/images/2016__semestr/P2150005.JPG/Files/images/2016__semestr/P2150004.JPG/Files/images/2016__semestr/P2150003.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.