/Files/images/1143579_books_pic.gif

Шкляр В.М. Залишенець. Чорний ворон.-Харків : Книжковий Клуб "Клуб сімейного дозвілля",2011.-384 с.

/Files/images/Фото0190.jpg

Їх називали бандитами, розбійниками, головорізами й навіть у прокльонах анафемах забороняли згадувати їхні імена. Щоб вбити у пам'яті упокореної маси ту ідею, за яку повстанці жертвували свої молоді життя. Авжеж, вони стріляли, вішали, палили, нищили - але кого? На їхньому бойовому чорному прапорі був напис: " Воля України або смерть".

О. Генри Короли и капуста: Повесть/ Пер. с англ. К.Чуковского. - СПб.: Издательская группа "Азбука классика", 2009. - 224 с.

/Files/images/Фото0192.jpg

Художественная выразительность в сочетании с тонкой наблюдательностью, живость и сжатость повествования, неиссякаемое остроумие, любовь к людям - вот что принесло этой книге успех.

Кафка Ф. Замок. Превращение: Роман, рассказы: Пер. с нем. Харьков: Фолио, 2009. - 508 с.

/Files/images/Фото0193.jpg

Герой романа некто К., пытается устроить свою жизнь на новом месте, найти общий язык с теми, от кого теперь зависит его судьба. Но это требует неоправданных жертв: поступится собственным достоинством и искренними чувствами.

Толстой Л.Н. Анна Каренина: Роман. - К.: Дніпро, 1981.- 791 с.

/Files/images/Фото0191.jpg

Роман "Анна Каренина" - одно из величайших произведений мировой литературы. В нем тесно переплетаются две сюжетные линии - трагическая судьба Анны Карениной и история Константина Левина.

Древний Египет

/Files/images/nov_nadhodjennya/IMG_7181.JPG

Кто такие фараоны? Как они управляли Древним Египтом? Могла ли женщина стать фараоном? Каким богам поклонялись египтяне? Как они строили пирамиды? В этой прекрасно иллюстрированной книге вы найдете ответы на бесконечное множество вопросов и узнаете немало интересного об одной из древнейших цивилизаций на Земле.

Древний мир. История человечества от расцвета первых городов до падения Рима

/Files/images/nov_nadhodjennya/IMG_7183.JPG

Люди всегда хотели знать не только свое будущее, но и прошлое, скрытое за туманной завесой времени. Какими были их далекие предки? Как они жили? Во что верили? Что ели и во что одевались?

Україна. 101 Мальовничий куточок

/Files/images/nov_nadhodjennya/Document_59.jpg

Ця книга - чудова оповідь про найцікавіші мальовничі куточки України. Здолавши сотні кілометрів, автор зібрав безліч цікавого матеріалу про головні нерукотворні туристичні принади нашого краю. Моря й озера, гори й каньйони, сади та парки постають в ореолі старовинних легенд і науково виважених фактів. Книга запрошує вас вирушити у віртуальну мандрівку заповідним світом, від чарівної краси якого навіть у завзятого туриста перехопить подих. А початківця книга напевно надихне на власну подорож.

Україна. 101 Величний храм

/Files/images/nov_nadhodjennya/VH.jpg

Кожна доба багатої історії України лишила нам у спадок храми - незвичні споруди, де людина зустрічається з Вічністю. Протягом століть ці маленькі, з товстелезними стінами шкаралупки захищали не тільки віру, а й життя мешканців краю. Капища, церкви, синагоги, мечеті... Усі вони відбивають не лише нашарування культур, а й застигле у часі обличчя нашого народу. Книга відкриває завісу історії найстаріших храмів України, запрошує поблукати кварталами народної пам'яті в пошуках старовинних легенд та, озброївшись зібраними тут матеріалами, вирушити у власну подорож.

Україна. 101 Стародавній замок

/Files/images/nov_nadhodjennya/Z.jpg

Ця книга відкриває серію "Україна". Ілюстрована енциклопедія стане в пригоді тим, хто прагне краще пізнати історію України або ж обрати маршрут власної подорожі. Тексти дозволяють подумки мандрувати в часі і просторі, оглядаючи найцікавіші замки і фортеці. На жаль, від багатьох пам'яток збереглися лише руїни, і тільки уява затятого мандрівника-романтика, закоханого в Україну, зможе розгледіти в них мальовничий палац або могутню фортецю.

/Files/images/2014/Изображение 003.jpgВ.Нестайко. Тореадори з Васюківки (нова авторська редакція з новими епізодами/Files/images/Изображение 004.jpgУкраїнський бестселер