Онлайн - засідання круглого столу

17 лютого 2023 року відбулося онлайн - засідання круглого столу на тему "Надихати. Підтримувати. Запроваджувати та ...подорожувати!", присвячене Міжнародному дню жінок і дівчат у науці & Всесвітньому дню сталого туризму за участі представників Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради, Управління освіти адміністрації Салтівського району Харківської міської ради, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, ГО "Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни", під патронатом Міжнародної асоціації миротворців ООН "Солдати миру" - AISP / SPIA, при підтримці коаліції "Харківщина 1325", за сприяння Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Отамановського. На заході були також присутні представники учнівського самоврядування ЗЗСО Салтівського району м. Харкова, модератори круглого столу - Вікторія Желєзняк, учениця 11 класу Харківської гімназії № 23, Дар'я Гордієнко, учениця 10 класу ХЗОШ № 56 та Маргарита Мануйлова, учениця 11 класу ХСШ І - ІІІ ступенів № 156. Також у Блоці 2 засідання під гаслом "Упевнено - до звершень у науці! Працюємо попри всі труднощі!" учасники круглого столу мали можливість переглянути виступ ще однієї учениці 11 класу Харківської гімназії № 23 Олесі Монкевич, яка поділилася власним досвідом щодо можливостей наукової діяльності дівчат у закладі освіти. Дякуємо організаторам заходу за надані можливість і довіру нашим гімназисткам узяти участь у заході такого масштабного рівня !!!