Онлайн-зустріч учнів із ШОП

23.02.2023 відбулася онлайн-зустріч учнів 6-9-х класів ХЛ № 23 та ХЗОШ № 58 з інспекторами Управління патрульної поліції в Харківській області Клименком Д.В. та Мамоненком М.С. Шкільні офіцери поліції нагадали учням про поведінку під час сигналу "Повітряна тривога", розповіли про безпечні укриття, дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів, про заборону фото та відеозйомки міських об'єктів. Поліцейські звернули увагу школярів на необхідності дотримання правил поведінки на кризі, на воді, на вулиці, небезпеку від бурульок. ШОП наголосили, що адміністративну відповідальність за правопорушення неповнолітніх несуть їх батьки, відповіли на запитання учнів. Захід було проведено в рамках Місячника правової освіти.