Антибулінговий урок

Комунальний заклад "Харківський ліцей # 23 Харківської міської ради" долучився до проведення IV Міжнародного антибулінгового уроку. У період з 27 по 29 вересня 2023 року проведені інтерактивні заняття з учнями 7-10 класів. Учителі визначили разом із школярами поняття "булінгу" та його види, ознаки, обговорили питання, хто такі булер та свідки, які ознаки має постраждалий від булінгу, визначили різноманітні шляхи вирішення основних проблем між підлітками, ознайомилися з методами психологічної підтримки постраждалих від булінгу, згадали номери телефонів і соціальних служб щодо допомоги і підтримки постраждалих від булінгу, ще й про відповідальність булерів і свідків не забули. Велику увагу вчителі також приділили протидії кібербулінгу, що дуже актуально під час організації дистанційного навчання при запровадженні воєнного стану в Україні. Тема виявилася дуже актуальною та сучасною, заняття з підлітками проходили цікаво, пізнавально та інформативно. Дуже раді, що діти не слухали мовчки дорослих, а активно ставили питання, ділилися власним досвідом, обговорювали різні соціальні ситуації. Щиро дякуємо організаторам проєкту ГО #НеЦькуй за надані матеріали, за можливість обговорити важливу для підлітків тему, за подолання конфліктних ситуацій та формування дружніх стосунків, толерантності, взаємодопомоги, об'єднання учнівських колективів, розвиток лідерських якостей у ліцеїстів.

#Антибулінговий_урок_2023#НеЦькуй