Майстер-клас по виготовленню флікерів

У рамках реалізації спільного соціального проєкту комунального закладу "Харківський ліцей № 23 Харківської міської ради" та Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції щодо запобігання дитячого травматизму на дорогах міста "Зелений вогник надії" 20.10.2023 року в укритті ліцею проведено майстер - клас по виготовленню флікерів. Учні з 7 по 9 класів під керівництвом шкільних офіцерів поліції, інспекторів відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області ДПП Поліщука О.А. та Буренко О.В. власноруч виготовляли світловідбиваючі фігурки, частину з яких школярі роздадуть харків'янам як нагадування про необхідність використання флікерів та світловідбиваючих елементів у темну пору доби, а частину передадуть нашим захисникам і захисницям України в рамках благодійної акції "Підтримай Захисника".