Вітаємо переможниць конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Протягом січня-лютого 2024 року проводився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Салтівський район представляли наші ліцеїстки:

• учениця 10 класу Ремізова Анастасія підготувала роботу в секції «Німецька мова та німецькомовна література» і посіла ІІ місце (науковий керівник – Міхненко Інна Вікторівна);
  • учениця 11 класу Ступіна Лілія захищала роботу в секції «Географія» і виборола ІІ місце (науковий керівник – Костенко Лілія Вікторівна);
  • учениця 9-Б класу Бухтіярова Марія презентувала власні вірші і прозу в секції «Літературна творчість» і посіла І місце (науковий керівник – Хорошилова Аліна Валентинівна)!

Вітаємо переможниць конкурсу-захисту і бажаємо подальших перемог у творчих конкурсах та інтелектуальних змаганнях! Дякуємо вчителям, які готували учасниць та надавали їм підтримку і допомогу!