Навчання в літньому мовному таборі на базі туркомплексу «Едельвейс» (Ужгородська область, 2017 рік)

Цього літа ми (Лемента Марія, Вишневська Тетяна, Северин Олександр, Постніков Михайло, Гармаш Тарас, Мурадян Герман, Золотухіна Кристина) в рамках співробітництва нашої гімназії з Центральним управлінням шкільної освіти за кордоном Федеративної республіки Німеччини отримали чудову можливість взяти участь у роботі міжнародного літнього мовного табору «Едельвейс», який розташований в передмісті Ужгорода, в самому серці Карпат. Це - цікавий і дуже корисний для здоров‘я відпочинок поєднується зі спеціально розробленими програмами вивчення німецької мови. Живописні краєвиди, чисте гірське повітря, швидкі річки та німецька мова – тиждень запам’ятався, як дуже цікавий, веселий та корисний відпочинок в компанії друзів та однокласників. Ми були приємно здивовані чарівністю Карпат, зручністю умов проживання та дружньою атмосферою. Хоч дорога з Харкова до села Сіль й видалась важкою, але воно того варте. Ми спілкувалися з носіями мови не лише під час з щоденних занять, а й у вільний час. Німецькі вчителі створили дуже комфортну атмосферу на уроках, тому ми завжди мали бажання покращити свої знання у таборі.

Кожного ранку ми співали пісні німецькою мовою з паном Крістофом Єґґлє. Після ранкової зустрічі у нас був сніданок у форматі шведського столу. Потім ми мали 15-хвилинну перерву на відпочинок перед заняттями. Кожен урок тривав 1 годину 15 хвилин, а усі учні були поділені на 4 курси, незалежно від власного бажання. Четверо німців родом з різних міст ФРН, тому наші уроки проходили у чотирьох різних місцях на території туристичної бази, які мали свою назву, відповідно до міст проживання викладачів (Ульм, Гамбург, Берлін та Франкфурт) та деякі з них знаходились на свіжому повітрі. Після обіду ми мали 2,5 години вільного часу на відпочинок, домашнє завдання, заняття спортом, відвідування басейну та спілкування з новими друзями. Далі за розкладом ми мали гуртки. Кожен німецький вчитель мав свій гурток, в які у перший день записувались бажаючі. Згідно з власними інтересами, кожен обирав між хором, театральною майстерністю, журналістикою та дебатуванням. В кінці відпочинку усі гуртки презентували результати своїх старань для інших. Потім вечеря та знову вільний час.

Окрім цих щоденних справ ми ходили в похід у гори, під час якого почули багато цікавих історій про Карпати від нашого гіда, що прожив у селі Сіль ціле життя. Наша подорож тривала 3 години, після чого почався прощальний вечір біля вогнища. Ми співали українські, англійські та німецькі пісні під гітару та їли смажені маршмеллоу.

Цей незабутній тиждень залишиться у нашій пам’яті назавжди, за що ми дякуємо нашій гімназії, всім вчителям табору, учням та організаторам.

Дякуємо за чудові спогади Едельвейсу!

Завантажити презентацію

Навчання в літньому мовному таборі на базі туркомплексу «Едельвейс» (Ужгородська область, 2015 рік)

Доброго дня!

Мне звати Оганесова Юлія, я учениця 11-го класу і сьогодні я хочу розповісти про роботу мовного табору.

Якщо Ви замислюєтесь над тим «Де і як Ваша діти може вивчити і покращити знання іноземної мови?». То наша гімназія може вам в цьому допомогти.

В рамках співробітництва нашої гімназії з Центральним управлінням шкільної освіти за кордоном Федеративної республіки Німеччини учні нашої гімназії вже третій рік поспіль беруть участь у роботі міжнародного літнього мовного табору «Едельвейс», який розташований в передмісті Ужгорода. Це цікавий і дуже корисний для здоров‘я відпочинок поєднується зі спеціально розробленими програмами вивчення німецької мови.

Заняття проводяться носіями мови на фоні мальовничих Карпатських гір. Протягом двох тижнів я отримала безцінний досвід роботи в групах, разом з однолітками я брала участь у різних проектах: ми знімали фільм, виготовляли стіннівки, брали інтерв’ю тощо.

Німецькі вчителі проводили для нас кіносеанси з подальшим обговоренням фільмів, аби ми могли природньо подолати мовний бар‘єр та повністю зануритися в мовне середовище.

Спілкування не обмежувалось лише кількома годинами занять, ми мали можливість спілкуватися з нашими викладачами цілодово.

Ми разом грали в футбол або волейбол, ходили в похід, оглядали красу українських гір, співали пісень біля вогнища, влаштовували пікнік або просто обговорювали свої проблеми, засмагаючи на сонці.

Саме в «Едельвейсі» я не тільки підвищила рівень своїх знань з мови, а і провела захоплюючий час, зустріла нових друзів з усієї України.

Завантажити презентацію

Навчання в літньому мовному таборі на базі туркомплексу «Едельвейс» (Ужгородська область, 2014 рік)

З 16 по 23 серпня 2014 року семеро учнів Харківської гімназії № 23 на чолі з вчителем німецької мови Бачкіс С.В. взяли участь у роботі німецького мовного табору в Закарпатті. 60 учнів з п’яти областей України прибули до села Сіль на туристичну базу «Едельвейс», щоб удосконалити свої знання з німецької мови у рамках підготовки до складання іспиту на отримання німецького мовного диплома рівня В2/С1. З учнями щодня працювали носії німецької мови, які прибули в Україну спеціально для проведення цих зборів. З одного боку – комфортні умови перебування, з іншого – постійне німецькомовне середовище. Завдяки невимушеній атмосфері, яка була створена під час занять, учні відчували себе досить спокійно, тому й працювали продуктивно: писали твори, готували проекти, робили презентації. Був також й вільний час, який учні проводили цікаво, змістовно, корисно: ходили в похід у гори, плавали в басейні, грали у футбол та волейбол, дивилися фільми.

До Харкова всі повернулися бадьорими завдяки свіжому повітрю та активному відпочинку та, найголовніше, більш мотивовані у подальшому вивченні німецької мови.

/Files/images/2014/YM7uyV3cfHE.jpg/Files/images/2014/59Mx9xOa6b4.jpg/Files/images/2014/lUmTkJSKW4E.jpg/Files/images/2014/TZc0hMX-1J0.jpg